سرویس خواب تاشو مناسب برای فضاهای کوچک

نویسنده: Saeed M دسته: زیرشاخه یک تاریخ: 1397-08-13 دیدگاه: 1 بازدید: 996

زندگی در آپارتمانهای کوچک باعث شده است که محدودیتهای زیادی در زندگی بوجود آید. فضاهای کوچک، قدرت مانور را در چیدمان منزل کمتر کرده است. اتاقهای خواب در این قبیل خانه ها و آپارتمانهای کوچک، کاربردهای بیشتری دارند. سرویس خواب تاشو یکی از گزینه ها در چیدمان اینگونه خانه ها است. در این مقاله سعی شده است تا در خصوص سرویس کمجا و تخت خواب تاشو توضیحاتی ارائه شود. نیاز به خواب راحت در فضاهای کوچک باعث میشود که ایده استفاده از سرویسهای کمجا در ذهن بوجود آید. برای این موضوع مطالبی را باید در نظر داشته باشید.

سرویس خواب تاشو دارای تمامی ارکان یک فضا برای خواب(تخت خواب)، مطالعه(میز تحریر)، چیدمان لباس(کمد)، و حتی در بعضی مواقع میز آرایش نیز هست. یکی از موضوعات مهم در سرویس کمجا، کاربرد اتصالات و یراق آلات استفاده شده در آن است که با توجه به نیاز فراوان به باز و بسته شدنهای ممتد و طولانی، حتما باید از یــراق آلات خوب و با کیفیت استفاده شود. استفاده از جک های استاندارد و قوی برای نگه داشتن پایه و سطوح بالای تخت خواب بسیار مهم است.

در انتخاب نگهدارنده ها و اتصالات حتما باید با طراحی مناسب دارای پوششی باشند که در هنگام جمع شدن، هیچ گونه از این اتصالات مشخص نباشد و سرویس خواب تاشو با زیبایی خاص، شکل دیگری از خود در این حالت به نمــایش بگذارد.
نکته بعدی، خرید تشک خواب است که باید با دقت بسیاری انجام شود. با توجه به تولــید انبوه تشک فنری و تشک طبی توسط شرکتـهای مختلف، سعی کنید در خرید تشک خواب از جنس مرغوب تهیه و استفاده نمایید. در خرید تشــک خواب بودجه بیشتری در نظر گرفته و محصول بهتری را خریداری کنید تا خلا کوچک بودن فضا با داشتن استراحت کامل رفع گردد. تخت خواب تاشـو باید در ابعاد مناسب فضای شما ساخته شده باشد. در این صورت کمترین هدر رفت در فضاهای خالی به وجود خواهد آمد. در فضاهای خالی ایجاد شده، از وسایل دکــوری و گلدان های تزیینی استفاده کنید تا این فضاها پوشش داده شوند. جنس تخت خواب تاشو باید از مواد اولیه خوب و درجه یک باشد تا به سادگی از بین نرود.

ابعـــاد اتاق خـواب و فضایی که میخواهید این سرویس کمجا قرار داده شود نیز نکته مهم دیگری است که باید به آن توجه داشت. سعی کنید در هنـگام خـــرید حتما ابعـاد فضای خود را همراه داشته باشید. فضای باز شدن تخت خواب در سرویس کمجا و همچنین درب کمد و محل قرار گیری صندلی مربوط به میز تحریر آن را باید در نظر داشته باشید. سعی کنید با مراجعه به شرکتی که قصد خرید از آن را دارید با مشاوران و کارشناسان شرکت مشورت کرده و حتی المقدور از سازندگان آن شــرکت جهت اندازه گیری و طراحی کمک بگیرید.

دیدگاه‎ها

ایجاد شده در 1397-08-13 نوشته شده توسط حمید جعفری پیوند دیدگاه
از شما تخت کمجا خریدم 2 سال پیش واقعا راضی هستم و خیلی به موقع نصب شد خدا خیرتون بده
نمایش 1 تا 1 از1 مورد

دیدگاه خود را بنویسید

بالا